Стукайте! І Вам відкриють ;)

У цьому підрозділі наводитимемо е-стежки для тих лікарів, що працюють з вагітними жінками, ненародженими  чи новонародженими дітками, і воліли б здійснювати післядипломне навчання не лише у послідовників радянської медичної школи. Якщо ВИ особисто знаєте якийсь міжнародний чи національний проект або програму, що мали б стати у нагоді українським лікарям, просимо надіслати нам дані, і ми розмістимо їх у цьому підрозділі. Про короткотривалі майбутні навчання (школи, конґреси, з'їзди, конференції тощо) можете дізнатися тут.

The Erasmus Mundus Joint Doctorate (EMJD) programme in Fetal and Perinatal Medicine (FetalMed-PhD) - можливість навчання та виконання наукової роботи у царині медицини плода із захистом докторської дисертації (PhD) у трьох відомих центрах з медицини плода: Barcelona (Іспанія), Leuven (Бельгія) та Lund (Швеція). Тут можете подивитися подробиці подання заявок та вимоги до лікарів.

The Fetal Medicine Foundation - навчальні стипендії, диплом з медицини плода

The American Austrian Foundation - медичні програми Американсько-Австрійського Фонду

DAAD - Deutscher Akademischer Austausch Dienst - німецька служба академічного обміну, має представництва у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Луцьку, Одесі, Харкові, Чернівцях

Maternal Fetal Medicine Fellowship in University of Pennsylvania - трирічна програма

Reproductive Maternal Fetal Medicine in Montefiore Medical Center

Tutor Hunt - пошук нових можливостей навчання для студентів та викладачів