КПП
Безпосередня участь у засіданнях КПП

Шановні колеґи,

у базі даних нашого Клубу Перинатальних П'ятниць уже зареєстровано понад 250 лікарів, і далеко не кожному з них цікаві теми кожного окремого засідання. Тому маємо таку практику: кожного разу, розсилаючи зареєстрованим лікарям е-повідомлення про чергове засідання з програмкою цього засідання, просимо усіх бажаючих бути особисто присутніми на засіданні, повідомити про це письмово на адресу o.solovyov@ivf.com.ua або коротких повідомленням на номер телефону +380 50 3115835. (УВАГА! Уклінно прошу не надсилати повідомлень з адрес е-пошти, що закінчуються на ".ru", оскільки не лише моя відповідь на такі листи, а й і самі листи з моєю адресою миттєво потрапляють до російських спамерських списків, після чого очікуй зливу незамовленої реклами! Тому на листи з адресою на ".ru" не відповідатиму.)

Якщо Ви раніше не реєструвалися у нашій базі даних і вперше воліли б приєднатися до засідання КПП, надалі хотіли б одержувати повідомлення про наступні засідання, прошу разом із заявкою написати у листі свої прізвище та ім'я, місце роботи й посаду, номери стільникового та службового телефонів. Згідно одержаних заявок складається список учасників, на підставі якого визначається приміщення. Зазвичай, якщо кількість учасників не перевищує 45 людей, ми проводимо наші засідання у відомій київській кнайпі "Купідон" за адресою вул. Пушкінська, 1-3/5 на розі вулиць Пушкінської та Прорізної). Якщо ж якесь засідання обіцяє зібрати велику кількість учасників, маємо знайти та узгодити якесь инше приміщення, ще й із можливостями підключення до Павутиння. Це - не надто легке та швидке завдання, тому, як правило, закінчуємо реєстрацію учасників щонайменше за тиждень до наміченої дати чергового засідання.

Умови засідань у кнайпі "Купідон" є такими: оренду за приміщення та використання Інтернету для передачи наших засідань ми не сплачуємо, але маємо домовленість із власником кнайпи про мінімальне замовлення на суму 150 грн. з кожного учасника. Відповідно, колеґи, йдучи на засідання КПП, не наїдайтеся вдома чи по дорозі ;)

Якщо ж нам знадобиться більше приміщення деінде, умови його використання будуть відомі лише "по ходу справи". Тому прохання до кожного з лікарів поділитися зі мною даними щодо можливих "чергових" приміщень із доступом до світового Павутиння, зручним доїздом та місцями для стоянки автомобілів, про які Ви можете цілеспрямовано чи випадково дізнатися.

З повагою та подякою за можливі Ваші думки чи пропозиції з розвитку нашого КПП,

Олексій Соловйов.

УВАГА!  22.12.17 р. відбулося останнє 96-те засідання КПП, на якому цей проект Фонду був закрит. Клуб Перинатальних П'ятниць проіснував в Україні від 2005 року, був цілком незалежним у своїй діяльності, працював практично без будь-якої фінансової підтримки, вперше в Україні використав передачу наживо своїх засідань через світове Павутиння (до того, як це почало здійснюватись на будь-яких українських медичних конференціях).

Далі засідання Клубу відбуваються у тому разі, якщо хтось із лікарів виступає ініціатором та упорядником його проведення на цікаву ініціатору тему. Наступне 99-те засідання КПП відбудеться у п'ятницю ввечері 25.01.19, присвячуватиметься питанням репродуктивної імунології; ініціатор та ведучий цього засідання - імунолог Борис Донськой. Ювілейне 100-те засідання проводитиметься д-ром Віктором Ошовським; тема засідання й дата його проведення будуть оголошені дещо пізніше.

Дякуємо всім лікарям, що брали та беруть участь в наших засіданнях впродовж уже 14-го року!

КПП - Клуб Перинатальних П'ятниць

КПП є однією з найважливіших форм нашої діяльності для сталого післядипломного навчання та обміну досвідом. Цей проект був ще у вересні 2004 р. започатковано акушером-гінекологом Олексієм Соловйовим, педіатрами Петром Лєпіховим та Олегом Плисою, неонатологом Євгеном Дутовим та патолого-анатомом Костянтином Поляковим у Донецьку. На цій світлині наведено наші "установчі збори" ;)

До Києва КПП "переїхав" у 2009 р., і перше київське засідання відбулося 15.05.2009. у приміщенні Муніципального театру "Київ", який тоді містився на Андріївському узвозі. Докладніше про наш КПП можна почитати отут. Вже чотири роки, як до кожного засідання КПП можна наживо приєднуватися через світове Павутиння.

22.12.17 р. відбулося останнє 96-те засідання КПП, на якому цей проект Фонду був закрит. Клуб Перинатальних П'ятниць проіснував в Україні від 2005 року, був цілком незалежним у своїй діяльності, працював практично без будь-якої фінансової підтримки, вперше в Україні використав передачу наживо своїх засідань через світове Павутиння (до того, як це почало здійснюватись на будь-яких українських медичних конференціях).

Дякуємо всім лікарям, що брали участь в наших засіданнях впродовж 12 років!