КПП
Безпосередня участь у засіданнях КПП

Шановні колеґи,

у базі даних нашого Клубу Перинатальних П'ятниць уже зареєстровано понад 250 лікарів, і далеко не кожному з них цікаві теми кожного окремого засідання. Тому маємо таку практику: кожного разу, розсилаючи зареєстрованим лікарям е-повідомлення про чергове засідання з програмкою цього засідання, просимо усіх бажаючих бути особисто присутніми на засіданні, повідомити про це письмово на адресу o.solovyov@ivf.com.ua або коротких повідомленням на номер телефону +380 50 3115835. (УВАГА! Уклінно прошу не надсилати повідомлень з адрес е-пошти, що закінчуються на ".ru", оскільки не лише моя відповідь на такі листи, а й і самі листи з моєю адресою миттєво потрапляють до російських спамерських списків, після чого очікуй зливу незамовленої реклами! Тому на листи з адресою на ".ru" не відповідатиму.)

Якщо Ви раніше не реєструвалися у нашій базі даних і вперше воліли б приєднатися до засідання КПП, надалі хотіли б одержувати повідомлення про наступні засідання, прошу разом із заявкою написати у листі свої прізвище та ім'я, місце роботи й посаду, номери стільникового та службового телефонів. Згідно одержаних заявок складається список учасників, на підставі якого визначається приміщення. Зазвичай, якщо кількість учасників не перевищує 45 людей, ми проводимо наші засідання у відомій київській кнайпі "Купідон" за адресою вул. Пушкінська, 1-3/5 на розі вулиць Пушкінської та Прорізної). Якщо ж якесь засідання обіцяє зібрати велику кількість учасників, маємо знайти та узгодити якесь инше приміщення, ще й із можливостями підключення до Павутиння. Це - не надто легке та швидке завдання, тому, як правило, закінчуємо реєстрацію учасників щонайменше за тиждень до наміченої дати чергового засідання.

Умови засідань у кнайпі "Купідон" є такими: оренду за приміщення та використання Інтернету для передачи наших засідань ми не сплачуємо, але маємо домовленість із власником кнайпи про мінімальне замовлення на суму 150 грн. з кожного учасника. Відповідно, колеґи, йдучи на засідання КПП, не наїдайтеся вдома чи по дорозі ;)

Якщо ж нам знадобиться більше приміщення деінде, умови його використання будуть відомі лише "по ходу справи". Тому прохання до кожного з лікарів поділитися зі мною даними щодо можливих "чергових" приміщень із доступом до світового Павутиння, зручним доїздом та місцями для стоянки автомобілів, про які Ви можете цілеспрямовано чи випадково дізнатися.

З повагою та подякою за можливі Ваші думки чи пропозиції з розвитку нашого КПП,

Олексій Соловйов.

22.12.17 р. відбулося було останнє 96-те засідання КПП, на якому цей проект Фонду був закрит. Клуб Перинатальних П'ятниць проіснував в Україні від 2005 року, був цілком незалежним у своїй діяльності, працював практично без будь-якої фінансової підтримки, вперше в Україні використав передачу наживо своїх засідань через світове Павутиння (до того, як це почало здійснюватись на будь-яких українських медичних конференціях).

УВАГА! Далі засідання Клубу відбуваються у тому разі, якщо хтось із лікарів виступає ініціатором та упорядником його проведення на цікаву ініціатору тему. Наступне 103-тє засідання планується на 31.01.20, присвячуватиметься власним діагностичним помилкам доповідачів, упорядником цього засідання є пані Наталя Товстолиткіна.

Тож не соромтеся - як маєте що людям сказати й БУТИ ПОЧУТИМИ, звертайтесь із пропозиціями щодо тематичних засідань чи лише окремих доповідей!

Дякуємо всім лікарям, що брали та беруть участь в наших засіданнях впродовж уже 15-ти років!

КПП - Клуб Перинатальних П'ятниць

КПП є однією з найважливіших форм нашої діяльності для сталого післядипломного навчання та обміну досвідом. Цей проект був ще у вересні 2004 р. започатковано акушером-гінекологом Олексієм Соловйовим, педіатрами Петром Лєпіховим та Олегом Плисою, неонатологом Євгеном Дутовим та патолого-анатомом Костянтином Поляковим у Донецьку. На цій світлині наведено наші "установчі збори" ;)

До Києва КПП "переїхав" у 2009 р., і перше київське засідання відбулося 15.05.2009. у приміщенні Муніципального театру "Київ", який тоді містився на Андріївському узвозі. Докладніше про наш КПП можна почитати отут. Вже дев'ять років до засідань КПП можна наживо приєднуватися через світове Павутиння.